nemcok.sk >> Fotokronika >> 2003 >> Slováci v NYC

Slováci v NYCViem, že túto stránku nachádzajú na Googli mnohí, čo hľadajú kontakty na Slovákov v New Yorku. Ak hľadáte konkrétnu osobu, v prvom rade odporúčam skúsiť vyhľadať jej meno na mojej stránke. Ja aj moja rodina žijeme v New Yorku, a stretávame sa v rámci slovenskej komunity. Prípadne mi napíš email (info najdeš v 'Kontaktoch')
Na všeobecké informácie týkajúce sa slovenského života v New Yorku odporúčam navštíviť server www.slovakinfo.com, kde je viac informácií o Slovákoch v NYC, akciách, stretnutiach, koncertoch, atď.

Celkom 3 fotky; Kde to je?

 
Slováci v NYC obrázok 2841

 
Slováci v NYC obrázok 2842

 
Slováci v NYC obrázok 2844
Ďalší album: Snehuliak


V tomto albume je viac obrázkov (6), ale niektoré sú prístupné len registrovaným užívaleľom

Prihlásenie

FaceBook Connect

ALEBO

nemcok.sk
Prihlasovacie meno
alebo email
Heslo

ALEBO

Externé Linky:
CIG office - satelitná mapa, aktuálne počasie v okolí, www stránka

Prosím prihlás sa, ak chceš komentovať
Údaje na tejto strane boli naposledy zmenené neznámy dátum
11644 pozretí od Október 2006


CIG office C.I.G., , Fulton St , SouthStreet Seaport st str, street, , Downtown Dolný, downtown Lower, , Manhattan Manhattane manhatanský manhattanský manhathen Menhetten Manhetten, Manhathan Manhatan Manhattane Manhatane Manhaten Menhetn Menheten, mrakodrap, skyscraper city Gotham, , New York City NYC, Mesto New York, v New Yorku, Yourk, N.Y. N. Y. NYC NewYork, Nový York, metropola veľkomesto, megapolis Big Apple Gotham, , NY New York, Štát New York, New York State, , USA US U S A Spojené Štáty Americké Amerika, US U.S.A. United States of America,, Slovaks in NYC, Slováci v NYC© 2000-2020 nemcok.sk
== O autorských právach ==