nemcok.sk >> Photochronicle >> 2003 >> Slovaks in NYC

Slovaks in NYCIf you are looking for a person, try to search the person's name on this site first. For information related to Slovak life in NYC go to www.slovakinfo.com server.


Viem, že túto stránku nachádzajú na Googli mnohí, čo hľadajú kontakty na Slovákov v New Yorku. Ak hľadáte konkrétnu osobu, v prvom rade odporúčam skúsiť vyhľadať jej meno na mojej stránke. Ja aj moja rodina žijeme v New Yorku, a stretávame sa v rámci slovenskej komunity. Prípadne mi napíš email (info najdeš v 'Kontaktoch')
Na všeobecké informácie týkajúce sa slovenského života v New Yorku odporúčam navštíviť server www.slovakinfo.com, kde je viac informácií o Slovákoch v NYC, akciách, stretnutiach, koncertoch, atď.

Total 3 photos; Where is it?

 
Slovaks in NYC picture 2841

 
Slovaks in NYC picture 2842

 
Slovaks in NYC picture 2844
Next Album: Snowman


There are 6 more pictures in this album visible to registered users

Website Login

FaceBook Connect

OR

nemcok.sk
Login Name
or email
Password

OR

nemcok.sk

New User Registration
 
External Links:
CIG office - satelite map, actual weather in the area, www page

Please login to comment
This page has been last changed on unknown date
13555 views since October 2006


CIG office C.I.G., , Fulton St , South Street Seaport st str, street, , Downtown Dolný, downtown Lower, , Manhattan Manhattane manhatanský manhattanský manhathen Menhetten Manhetten, Manhathan Manhatan Manhattane Manhatane Manhaten Menhetn Menheten, mrakodrap, skyscraper city Gotham, , New York City NYC, Mesto New York, v New Yorku, Yourk, N.Y. N. Y. NYC NewYork, Nový York, metropola veľkomesto, megapolis Big Apple Gotham, , NY New York NY, New York NYS, Štát New York, New York State, , USA US U S A Spojené Štáty Americké Amerika, US U.S.A. United States of America,, Slovaks in NYC, Slováci v NYC© 2000-2024 nemcok.sk
== Copyright Notice ==